4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки
- sckonst
- 4 апр.
- 1 мин. чтения

Щодня українці стикаються з наслідками бойових дій, які залишають після себе не лише руїни, а й приховану загрозу — міни, снаряди, нерозірвані боєприпаси. Діти — це особливо вразлива категорія, адже їх часто цікавлять незвичні знахідки, замасковані під іграшки або ґаджети. Як навчити дітей розпізнавати загрозу і не наражати себе на небезпеку?
З метою підвищення обізнаності школярів про мінну безпеку та навчання правильним діям у разі виявлення мін чи вибухонебезпечних предметів, у Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16 відбулися заходи з мінної безпеки для учнів 1-11 класів.
Класні керівники акцентували увагу на основних принципах безпечної поведінки, зокрема, що робити, якщо знайдено підозрілий предмет, як уникнути небезпечних зон та як повідомляти про такі знахідки відповідні служби. Для закріплення знань та кращому засвоєнню матеріалу були проведені інтерактивні вправи та вікторини. Учні отримали корисну інформацію, продемонстрували знання з питань мінної безпеки, вдало виконували завдання на уважність.
Заходи з мінної безпеки, проведені у закладі, стали важливим кроком на шляху до забезпечення безпеки наших учнів. Вони дали школярам необхідні знання та навички, які можуть врятувати їм життя у разі небезпечної ситуації.
Класний керівник 6-А класу
Ольга КЛИМОВА
留言